Světový originál z Čech

Na co se nejčastěji ptáte

Kde boty Rock Spring koupím?

V síti prodejen Hervis Sports nebo v dalších 200 prodejnách po celé ČR. Pokud chcete poradit, napište našemu českému partnerovi na e-mail info@aza.cz.

Dají se boty koupit online?

Samozřejmě. Naši obuv nabízí desítky českých e-shopů. Doporučujeme třeba ARNO či AZA.

Máte i mužské a dětské modely?

Zaměřujeme se sice na dámskou obuv, ale i pro muže a děti máme každý rok dost nových modelů.

Z jakého materiálu jsou boty šité?

Svršek bot je kombinací textilu, textilu s elastanem, ribbonu a pružné textilní gumy. Díky tomu se přizpůsobí každému tvaru nohy, nártu i chodidla.

Koupila jsem si boty a potřebuju je vyměnit.
Co mám dělat?

Jedinou správnou cestou je vždy řešit to s vaším prodejcem. Pokud jste si koupila boty jinde, než bydlíte, kontaktujte ho telefonicky – na účtence by mělo být uvedeno jeho číslo (nebo e-mailová adresa). My jako výrobce do vašeho obchodního vztahu vstupovat nesmíme.

Můžu boty prát? A dávat do sušičky?

Naše boty s elastickým svrškem (tedy ty „gumičkové“) prát můžete. Vyrábíme ale také třeba sandále, sportovní boty či pantofle – a pro ty to už neplatí.

Pro pratelné typy bot doporučujeme ruční praní nebo program na 30 °C v automatické pračce: používejte tekutý prací prostředek. Maximální počet praní by neměl být vyšší než čtyři.

Pozor, žádné z našich bot nedávejte do sušičky! Zničily by se.

A vydrží ty gumičky?

Je to elastický materiál – opravdu se můžete spolehnout, že vydrží.

Jsou vaše boty zdravotní?

Naši obuv sice nelze definovat přímo jako zdravotní – ale máme letitou zkušenost, že tak působí. Kromě toho, že používáme stélky z paměťové pěny nebo s ortopedickými prvky, vyhledávají naše boty i lidé trpící otoky na nohou, těhotné ženy či lidé s onemocněním kloubů a diabetici – protože elasticita bot jim umožňuje chůzi bez omezení.

Máte jinou otázku?

Pište na info@rockspring.cz.

UKAŽ LETOŠNÍ
KOLEKCI